Gönderen Konu: Neden UyumSoft ERP?  (Okunma sayısı 6009 defa)

ERP Destek

  • Administrator
  • Jr. Member
  • *****
  • İleti: 82
Neden UyumSoft ERP?
« : Haziran 17, 2013, 05:11:08 ös »
● Güvenilirlik: Proje öncesinde yapılan kurumsal check-up ile ihtiyaçlar danışmanlar tarafından belirlenerek şirket yöneticileriyle paylaşılır; projenin kapsamı, takvimi ve maliyetini önceden bilmeleri sağlanır.

● Geliştirilebilir altyapı: Üzerinde kurumun kendisine özgü uygulamalar geliştirmesine elverişli bir altyapı sunar. Veritabanı bağımsız mimari vardır.

● 7/24 çalışabilme: İnternet tabanlı alt yapısı ile istenildiği zaman, istenilen noktadan sisteme bağlanmayı mümkün kılar.

● Entegrasyon: Üretimden dağıtıma, stoktan lojistiğe tüm süreçleri tek bir altyapı üzerinde entegre eder. Diğer çözümlerle de bütünleşik çalışır.

● İşlevsellik: Şirketinizin iş yapış tarzı ve ihtiyaçlarına göre şekillendirilebilir.

● Çoklu dil seçeneği: Türkçe’nin yanı sıra İngilizce, Almanca, Rusça, Azerice, Farsça, Arapça, Fransızca olmak üzere sekiz farklı dilde kullanılabilir.

● Karar desteği: Her kademeden çalışanın kararlarını tahmine değil, veriye dayalı olarak verebilmesini sağlar.

● Şirket içi paylaşım olanağı: Analiz edilen verileri, tüm çalışanların paylaşımına açar.

● Güçlü teknoloji: Anlaşılabilir ve açık bir mimariye sahip veri tabanı üzerinde çalışır.

● Fiyat avantajı: Benzerlerine oranla toplam sahip olma maliyeti düşüktür.

● Danışmanlık desteği: Kurulum aşamasında ve sonrasında da Uyumsoft’un danışmanlık hizmeti sürer.

● Güncelleme garantisi: Dünyadaki teknolojik gelişmeler paralelinde sürekli güncellenen çözümler sayesinde daima ileri teknolojinin nimetlerinden yararlanabilirsiniz.

● Yaygınlık: Uyumsoft ERP, Türkiye’nin dört bir yanında yüzlerce şirket tarafından verimlilik aracı olarak; ayrıca 15 üniversitede eğitim aracı olarak kullanılmaktadır.

● Görüntüyü metne dönüştürme: Optik Karakter Tanıma (OCR), e-ortamdaki görüntüler üzerindeki metinleri okuyarak ASCII koda dönüştürebilir.