Gönderen Konu: Uyumsoft ERP Progress Eğitimi Açılıyor  (Okunma sayısı 6917 defa)

ozgurka

• Administrator
  • Newbie
Uyumsoft ERP Progress Eğitimi Açılıyor
« : Mayıs 29, 2013, 06:10:44 ös »
Uyumsoft ERP  Proje Danışmanlık Eğitimleri Başlıyor.
 Eğitim Adı:               Uyumsoft ERP (Progress) Proje Danışmanlık Eğitimi
Eğitim Amacı:           Uyumsoft Web ERP (Progress) etkin ve verimli kullanabilecek danışman düzeyinde kullanıcıların yetiştirilmesi.
Eğitim konuları:        Süreç Yönetimi, Genel Muhasebe, Nakit Yönetimi, Banka Yönetimi, Tedarik ve Müşteri Yönetimi, Kambiyo Yönetimi, Envanter Yönetimi, Talep Teklif Yönetimi, Sipariş Yönetimi, Sevkiyat Yönetimi, Satış Satınalma Yönetimi, Maliyet Yönetimi, Üretim yönetimi, Rapor Dizayn
Eğitim Tarihi:            Haziran-Temmuz  2013
Eğitim Saati:             60 Saat           
Eğitim Yeri:               42 Saat Uzaktan Eğitim, 18 Saat Uyumsoft Merkez
Eğitim Sertifika:       Eğitim sonunda Başarılı olanlara Uyumsoft ERP Progress Proje Danışmanlık Sertifikası Verilecektir.
Eğitim Metodu:        Eğitimler uzaktan Eğitim teknoloji ile verilecektir. İki hafta da bir Uyumsoft genel Merkezinde eğitim alan kişiler davet edilecek ve bir gün boyunca sınıf ortamında eğitim alacaklardır.
Eğitime Kayıt:           Eğitim kontenjanı sınırlı olduğu için katılımcılar ilk önce ön kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Ön kayıt için egitimkayit@uyumsoft.com.tr adresine Ad soyad, Çalıştığı Firma ve İletişim bilgilerini göndererek kayıt yaptırabilirler. Eğitimler Tarih ve saatlari Haziran 2013 içerisinde Kesin kayıtların oluşması ile açıklanacaktır.
Eğitim Ücreti:            250 TL/KİŞİ